Vonné vosky

Ešte ste nepočuli o vonných voskoch? My sme si ich obľúbili po prvom použití. Vonné vosky sú modernou alternatívou vonných olejov. Až na to, že sa vám nikde nevylejú a nie je všetko mastné. Majú pevné skupenstvo a až keď ich dáte do aromalampy, začnú sa rozpúšťať. Svojou intenzívnou vôňou s rýchlym nástupom s medzi interiérovými vôňami zaraďujú k najvýkonnejším. Ďalšou veľkou výhodou (napríklad oproti vonným sviečkam či tyčinkám) je možnosť kreatívneho miešania voskov a vytvárania unikátnych bytových vôní pre váš domov.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • 15563 arome vonny vosk fresh cotton 85g Kód: 8595556436103
  Arôme Vonný vosk Fresh Cotton 85g
  Skladom (> 5 ks)

  Vonný vosk od značky Arôme s príjemnou vôňou Fresh Cotton dodá Vášmu domovu tú pravú atmosféru. Je určený k rozpúšťaniu v bežných aromalampách pomocou čajovej sviečky. Vonné vosky majú intenzívnu arómu a rýchly nástup, medzi bytovými vôňami patria k najvýkonnejším. Vonné vosky môžete navyše ľubovoľne kombinovať a vytvoriť tak unikátnu vôňu.


  €2
     
  Značka: Arôme
 • 15557 arome vonny vosk wood scents 85g Kód: 8595556436110
  Arôme Vonný vosk Wood Scents 85g
  Skladom (> 5 ks)

  Vonný vosk od značky Arôme s príjemnou vôňou Wood Scents dodá Vášmu domovu tú pravú atmosféru. Je určený k rozpúšťaniu v bežných aromalampách pomocou čajovej sviečky. Vonné vosky majú intenzívnu arómu a rýchly nástup, medzi bytovými vôňami patria k najvýkonnejším. Vonné vosky môžete navyše ľubovoľne kombinovať a vytvoriť tak unikátnu vôňu.


  €2
     
  Značka: Arôme
 • 15551 arome vonny vosk jasmine mint 85g Kód: 8595556436080
  Arôme Vonný vosk Jasmine & Mint 85g
  Skladom (> 5 ks)

  Vonný vosk od značky Arôme s príjemnou vôňou Jazmín & Mint dodá Vášmu domovu tú pravú atmosféru. Je určený k rozpúšťaniu v bežných aromalampách pomocou čajovej sviečky. Vonné vosky majú intenzívnu arómu a rýchly nástup, medzi bytovými vôňami patria k najvýkonnejším. Vonné vosky môžete navyše ľubovoľne kombinovať a vytvoriť tak unikátnu vôňu.


  €2
     
  Značka: Arôme

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom