Info o nákupe

prevzatie_tovaru

 

Upozornenie pre odoslanie nadrozmerných zásielok:

uvedené ceny dopravného prostredníctvom Zásielkovny a Slovenskej pošty platia iba pre štandardné rozmery zásielok, vrátane zásielok s hodnotou nad 80 Euro s dopravou zadarmo.  
 
v prípade nadrozmerných zásielok si vyhradzujeme právo zvýšiť cenu dopravného podľa aktuálnych cien pre nadrozmerné zásielky. v tomto prípade Vás budeme kontaktovať a odsúhlasíme s Vami najvýhodnejšieho prepravcu a cenu dopravného. tovar bude odoslaný až po doplatení zvýšenej ceny dopravného pri platbe vopred alebo po odsúhlasení zvýšenej ceny za dopravu pri platbe dobierky.

 

1 Dodávanie na niektorú z pobočiek Zásielkovňa Sk

pre Slovenskú republiku je dodanie na niektorú z pobočiek Zásielkovna.sk spoplatnené čiastkou 4 Eurá. U objednávok nad 80 Euro je dodanie zadarmo.

Zoznam pobočiek nájdete tu. zde.

2 Slovenská pošta    

Pri objednávke prostredníctvom Slovenskej pošty do 80 Euro vám naúčtujeme dopravu 7 Euro, pri objednávke nad 80 Euro je doprava zadarmo.

 

 formy_platby

1 Bezhotovostne - platba vopred

Úhradu v rámci Slovenskej republiky je možné vykonať bankovým prevodom na náš účet: 5170013800 / 5500

Platiť môžete tiež platobnou kartou prostredníctvom Go Pay.

2 Dobierkou - v hotovosti pri prevzatí

Poplatok za platbu dobierky je 2 Eurá. U objednávok nad 80 Eur sa poplatok neúčtuje.

obchodne_podminky

všetky informácie ohľadne práv a povinností nášho e-shopu a Vás sa môžete dočítať v priloženom dokumente obchodných podmienok.

Obchodné podmienky k stiahnutiu tu: Trade Concept - obchodní podmínky

V prípade vrátenia či reklamácie tovaru prosím vyplňte priložený formulár a spolu s tovarom nám ho zašlite na našu adresu.

Formulár pre odstúpenie od zmluvy k stiahnutiu tu: Vzorovy_formular_na_odstupenie_od_zmluvy

DALSIE_INFORMACIE

v prípade vzniku sporu medzi spotrebiteľom a Trade Concept s.r.o. je spotrebiteľ oprávnený podať v lehote do jedného roku od prvého uplatnenia sporného práva či povinností voči spoločnosti Trade Concept s.r.o. podnet k zahájeniu mimosúdneho riešenia sporu k Českej obchodnej inšpekcii, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, so sídlom Štěpánská 15, 120 00 Praha 2,@: adr@coi.cz, WEB: http://www.coi.cz, a to napr. prostredníctvom formulára taktiež dostupného na adrese https://adr.coi.cz/cs . https://adr.coi.cz/cs Viac informácií na: http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/