O nás

2005

Založenie


Moderný nákup je prevádzkovaný firmou Trade Concept s.r.o.
Pôvodne bol zameraný exkluzívne na predaj filtračných kanvíc a vodných filtrov a značky Anna (teraz spojená s Best Water Technology), ktorých sme už niekoľko rokov dovozcami a distribútormi do Českej republiky a na Slovensko.

 

2016


a pretože dennodenne obchodujeme s domácimi potrebami, doplnkami do domácnosti a darčekovým tovarom, kedy tieto výrobky dovážame a často i navrhujeme a vyrábame, bol e-shop rozšírený práve o tento sortiment. ponúkame tak vždy novinky na trhu.

 

Súčasnosť

internetový obchod samozrejme stále rozširujeme o originálne i klasické nápady na darčeky, ďalších pomocníkov do vašej kuchyne i do celej domácnosti vrátane doplnkov. inšpiráciu, čím potešiť seba i svojich blízkych, môžete čerpať už teraz prostredníctvom nášho e-shopu.

 

fotkypredajne

Náš tím

"Náš tým je malý, ale plný optimizmu, energie a kreativity."

business-3370832_1920

Všetko začína našimi nákupcami. dennodenne obchodujú s domácimi potrebami, doplnkami do domácnosti a darčekovým tovarom.

Aby ste mali lepšiu predstavu o produkte, rozšírili sme náš tím i o fotografov a grafikov. tí pre vás tiež navrhujú vzhľad nových kolekcií. takže ich práca spočíva hlavne v kreativite.

Marketingový tím sa vás snaží inšpirovať na sociálnych sieťach, informovať o novinkách a akciách, ktoré práve prebiehajú.

Zákaznícka podpora s vami vyrieši prípadný problém s objednávkou. môžete nás osloviť prostredníctvom online chatu. tak sa nebojte spýtať na čokoľvek

a v neposlednom rade je dôležité oddelenie logistiky. kontrolujú, či je tovar v poriadku. a balia ho tak, aby sa k vám dostalo v úplnom poriadku.

rozdelenie

 

 

Ďakujeme, že ste si vybrali nás!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie