O nás

2005

Založenie


Moderný nákup je prevádzkovaný firmou Trade Concept s.r.o.
Pôvodne bol zameraný exkluzívne na predaj filtračných kanvíc a vodných filtrov a značky Anna (teraz spojená s Best Water Technology), ktorých sme už niekoľko rokov dovozcami a distribútormi do Českej republiky a na Slovensko.

 

2016


a pretože dennodenne obchodujeme s domácimi potrebami, doplnkami do domácnosti a darčekovým tovarom, kedy tieto výrobky dovážame a často i navrhujeme a vyrábame, bol e-shop rozšírený práve o tento sortiment. ponúkame tak vždy novinky na trhu.

 

Súčasnosť

internetový obchod samozrejme stále rozširujeme o originálne i klasické nápady na darčeky, ďalších pomocníkov do vašej kuchyne i do celej domácnosti vrátane doplnkov. inšpiráciu, čím potešiť seba i svojich blízkych, môžete čerpať už teraz prostredníctvom nášho e-shopu.

 

fotkypredajne

Náš tím

"Náš tým je malý, ale plný optimizmu, energie a kreativity."

business-3370832_1920

Všetko začína našimi nákupcami. dennodenne obchodujú s domácimi potrebami, doplnkami do domácnosti a darčekovým tovarom.

Aby ste mali lepšiu predstavu o produkte, rozšírili sme náš tím i o fotografov a grafikov. tí pre vás tiež navrhujú vzhľad nových kolekcií. takže ich práca spočíva hlavne v kreativite.

Marketingový tím sa vás snaží inšpirovať na sociálnych sieťach, informovať o novinkách a akciách, ktoré práve prebiehajú.

Zákaznícka podpora s vami vyrieši prípadný problém s objednávkou. môžete nás osloviť prostredníctvom online chatu. tak sa nebojte spýtať na čokoľvek

a v neposlednom rade je dôležité oddelenie logistiky. kontrolujú, či je tovar v poriadku. a balia ho tak, aby sa k vám dostalo v úplnom poriadku.

rozdelenie

 

 

Ďakujeme, že ste si vybrali nás!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz