O nás

Vitajte na stránkach Moderný nákup - Pre domácnosť s láskou


Naša webová stránka Moderný nákup je prevádzkovaná spoločnosťou Trade Concept s.r.o. a bola založená v roku 2005. Zameriavame sa predovšetkým na predaj vlastných značiek, ako sú Home Elements a Arome.
Tie zahŕňajú široký sortiment bytového a kuchynského textilu, interiérových vôní, difuzérov, darčekovo balených čajov a kvalitného porcelánu s jedinečným dizajnom. Výrobky si navrhujeme sami a zadávame aj ich výrobu.


Keďže však denne obchodujeme s tovarom a doplnkami pre domácnosť, rozšírili sme náš sortiment o ďalšie, dlhodobo etablované európske značky. Napríklad talianske spoločnosti Bica, Bama alebo najnovšie kuchynské pomôcky Guardini, tiež z Talianska. Spolupracujeme aj so značkou Axin Trading s.r.o., ktorá ponúka podložky na mieru v Českej republike. Ďalej je to INTEX, distribútor a výrobca bazénov, víriviek, nafukovacieho nábytku, člnov a príslušenstva.


V súčasnosti rozširujeme internetový obchod o ďalších pomocníkov do kuchyne a celej domácnosti vrátane príslušenstva. Inšpiráciu, čím potešiť seba a svojich blízkych, môžete získať už teraz prostredníctvom nášho e-shopu.

fotkypredajne

Náš tím

"Náš tým je malý, ale plný optimizmu, energie a kreativity."

business-3370832_1920

Všetko začína našimi nákupcami. Dennodenne obchodujú s domácimi potrebami, doplnkami do domácnosti a darčekovým tovarom.

Aby ste mali lepšiu predstavu o produkte, rozšírili sme náš tím i o fotografov a grafikov. Tí pre vás tiež navrhujú vzhľad nových kolekcií. Takže ich práca spočíva hlavne v kreativite.

Marketingový tím sa vás snaží inšpirovať na sociálnych sieťach, informovať o novinkách a akciách, ktoré práve prebiehajú.

Zákaznícka podpora s vami vyrieši prípadný problém s objednávkou. Môžete nás osloviť prostredníctvom online chatu. Tak sa nebojte spýtať na čokoľvek.

A v neposlednom rade je dôležité oddelenie logistiky. Kontrolujú, či je tovar v poriadku. A balia ho tak, aby sa k vám dostao v úplnom poriadku.

rozdelenie

 

 

Ďakujeme, že ste si vybrali nás!