Sada na opravu laku Mr.Profi

Neohodnotené
Značka: Road Star
Tento typ tovaru expedujeme z externého skladu, dodacia lehota môže byť až 5 dní. Sada na opravu laku je určená pre všetky druhy autolakov, jednoduché použitie.
Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 2091
€5,38 €4,45 bez DPH
Sada na opravu laku Mr.Profi
Neohodnotené
Značka: Road Star
Dovážame priamo
Dovážame priamo
Sme priamy dovozca produktov, ktoré predávame.
Veľkoobchodný predaj
Veľkoobchodný predaj
Naše produkty je možné kúpiť aj v rámci veľkoobchodu
Vlastná výroba
Vlastná výroba
Navrhujeme produkty pod vlastnou značkou

Sada na opravu laku Mr.Profi

Sadou na opravu laku Mr.Profi môžete sami rýchlo a natrvalo odstrániť škrabance a farebné stopy zo všetkých lakovaných povrchov Vášho vozidla. Súprava Mr. Profi Vám môže v mnohých prípadoch ušetriť peniaze za nalakovanie v servise. Sada na opravu laku Mr.Profi je vhodná na klasický lak rovnako tak, ako na lak metalický. Mr. Profi odstraňuje rýchlo a spoľahlivo škrabance, menšie ryhy a stopy farieb z lakov. Použiteľný je napr. Na automobily, motocykle, karavany, člny atď. Dve rôzne špeciálne politúry dokážu odstrániť ako plytké, tak aj hlbšie ryhy. Podmienkou ale je, že ryha nesmie zasahovať až do základného náteru.

Sada na opravu laku Mr.Profi - obsah balenia:

1x tuba Mr. Profi Polish (25g)
1x tuba Mr. Profi Final (25g)
5x jemný brúsny papier
3x biely handričku z buničiny
1x modrý handrička z mikrovlákna

Sada na opravu laku Mr.Profi - použitie:

Mr. Profi Polish naneste na zasiahnuté miesto a cca 1 až 2 minúty ho krúživým pohybom za ľahkého tlaku šúchajte bielym handričkou. Zvyšky pasty odstráňte vlhkou handričkou. Následne naneste Mr. Profi Finish a vyleštite modrým handričkou z mikrovlákna do vysokého lesku. Hlbšie škrabance a ich blízke okolie prebrúste za mokra jemným brúsnym papierom. Nebrúste ale až na základný náter. V prípade potreby opakujte postup.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: