Odvlhčovač vzduchu EGG

Tento typ tovaru expedujeme z externého skladu, dodacia lehota môže byť až 5 dní. Odvlhčovač vzduchu absorbuje vzdušnú vlhkosť.
Dostupnosť Skladom
€7,83
Odvlhčovač vzduchu EGG

Odvlhčovač vzduchu EGG

Keramické, vysoko porézny telo   odvlhčovače obsahuje netoxické granule bez zápachu na báze silikagélu, ktoré majú vysokú absorpčnú schopnosť. Cez priepustnú keramickú stenu na seba viažu vzdušnú vlhkosť a odvlhčujú tak svoje okolie.

Odvlhčovač vzduchu - výhody:

- žiadne drahé náhradné náplne, žiadne batérie
- nízkonákladové
- ľahko prenosné a vďaka malej veľkosti kamkoľvek umiestniteľné
- znižuje vlhkosť vo svojom okolí
- pomáha zabraňovať tvorbe plesní

Mini odvlhčovač vzduchu stačí umiestniť v kuchyni, kúpeľni, šatníková skrini, botníku alebo kdekoľvek je to vlhké a okamžite sa dá do práce! Žiadne batérie, alebo nutnosť pripojenia k elektrickej sieti. Pre zvýšenie výkonu je možné použiť aj niekoľko odvlhčovačov naraz.

Ako odvhčovač funguje?
Granule silikagélu začnú cez keramickú stenu sať nadbytočnú vlhkosť zo vzduchu. Po zhruba 1-3 týždňoch sa granule nasýti vlhkosťou a indikátory po stranách stojanu sa zmení z modrej farby na ružovú, aby bolo zrejmé, že je potrebné obnoviť absorpčná schopnosť. Stačí potom vybrať keramické telo zo stojana a dať do mikrovlnnej rúry na cca 10 minút, aby granule silikagélu mohli uvoľniť   vstrebanou vlhkosť.

Na odvlhčovač EGG poskytujeme záruku v dĺžke 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochladzovače vzduchu
Hmotnosť: 0.53 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: