Lapač slimákov kruhový HD5001

Tento typ tovaru expedujeme z externého skladu, dodacia lehota môže byť až 5 dní. Záhradný lapač na slimáky. Spoľahlivá ochrana pred škodcom.
Dostupnosť Skladom
€3,86
Lapač slimákov kruhový HD5001

Lapač slimákov kruhový

Lapač a pást s nástrahou je určená k odchytu slimákov, slizniakov aj slimákov na okrasných a hospodárskych plochách. Lapač slimákov je vhodný predovšetkým na zeleninové záhradky, skalky, políčka aj väčšie záhrady. Účinnosť nástrahy je zaručená použitím návnady vo forme kvapaliny. Konštrukcia lapače je veľmi jednoduchá a spoľahlivá.

Lapač slimákov je zložený z plastovej nádobky, do ktorej sa umiestni vábiacu kvapalina. Nádobka sa umiestni v rovnakej rovine s terénom do vopred vyhĺbenej jamky. Slimáci sú lákaní do nádobky, kde vplyvom návnady s pivom sú omámení a padajú do kvapaliny. Vyliezaní slimákov zabraňuje špeciálna konštrukcia viečka. Slimákmi možno ponechať na dne nádobky až do konca doby účinnosti návnady. Účinnosť lapača je v polomere 2 - 4 m od stredu umiestneného lapače. Pre väčšie plochy odporúčame umiestniť viac lapačov vo vzdialenosti cca 5 - 6 m od seba.

Lapač slimákov rozmer: 9 x 11,5 cm

Lapač slimákov dodávame:
v sade 2 ks za 98 Kč (49 € / ks)
v sade 4 ks za 156 Kč (39 € / ks)

Na lapač slimákov poskytujeme záruku v dĺžke 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Hobby a záhrada
Hmotnosť: 0.148 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: