Lapač slimákov kruhový HD5001 2 ks

Neohodnotené
Značka: Garden King
Tento typ tovaru expedujeme z externého skladu, dodacia lehota môže byť až 5 dní. Záhradný lapač na slimáky. Spoľahlivá ochrana pred škodcom.
Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 3069
€4,08 €3,37 bez DPH
Lapač slimákov kruhový HD5001 2 ks
Neohodnotené
Značka: Garden King
Dovážame priamo
Dovážame priamo
Sme priamy dovozca produktov, ktoré predávame.
Veľkoobchodný predaj
Veľkoobchodný predaj
Naše produkty je možné kúpiť aj v rámci veľkoobchodu
Vlastná výroba
Vlastná výroba
Navrhujeme produkty pod vlastnou značkou

Lapač slimákov kruhový Lapač a pasť s nástrahou je určená na odchyt slimákov, slizniakov aj slimákov na okrasných a hospodárskych plochách. Lapač slimákov je vhodný predovšetkým na zeleninové záhradky, skalky, políčka aj väčšie záhrady. Účinnosť nástrahy je zaručená použitím návnady vo forme kapaliny. Konštrukcia lapača je veľmi jednoduchá a spolehlivá.

Lapač slimákov je zložený z plastovej nádobky, do ktorej sa umiestni vábiaca kapalina. Nádobka sa umiestni v rovnakej rovine s terénom do predom vyhĺbenej jamky. Slimáci sú lákaní do nádobky, kde vplyvom návnady s pivom sú omámení a padajú do kapaliny.

Vyliezanie slimákov zabraňuje špeciálna konštrukcia viečka. Slimáky možno ponechať na dne nádobky až do konca doby účinnosti návnady. Účinnosť lapača je v polomere 2 - 4 m od stredu umiestneného lapača. Pre väčšie plochy odporúčame umiestniť viac lapačov vo vzdialenosti cca 5 – 6 m od seba. Lapač slimákov rozmer: 9 x 11,5 cm 

Na lapač slimákov poskytujeme záruku v dĺžke 24 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: