Infra lampa IS R95

Tento typ tovaru expedujeme z externého skladu, dodacia lehota môže byť až 5 dní. Infralampa blahodárne pôsobí na cievy, uľavuje bolestiam svalov a kĺbov.
Dostupnosť Skladom
€19,65
Infra lampa IS R95

Infra lampa

Infračervená lampa vhodná na použitie najmä pri nachladnutí a svalových bolestiach. Uľavuje pri bolesti svalov a kĺbov (aplikácia na krk, ramená, paže, nohy a chodidlá, kĺby). Infra lampa je tiež vhodná pre starostlivosť o pokožku, napomáha pri liečbe reumatizmu, ischiase, dni, chrípky, zápalu stredného ucha, po lekárskych zákrokoch, pri poraneniach, jazvách, ... Infra lampa prehrieva povrchovú vrstvu a tkanivo pokožky, vyžarujúcim teplom sa rozširujú cievy a dochádza k lepšiemu prekrveniu. Doba pôsobenia by nemala presiahnuť 30 minút.

Prospešný efekt infračerveného tepla je dobre známy. Preniká cez pokožku a stimuluje krvný obeh, čím zvyšuje teplotu a pomáha uľaviť od menších bolestí svalov, uvoľňuje svaly a pomáha proti stuhnutosti kĺbov. Doporučované na bolesti chrbta, tenisový lakeť, bolesti a pri stuhnutosti svalov. Nepostrádateľné pre atlétov, záhradkárov a aktívne osoby každého veku.

Infra lampa - parametre:

  • žiarovka z tvrdeného skla
  • nastaviteľný sklon lampy
  • nahrievanie suchým teplom
  • jednoduchá obsluha
  • výkon 100 W
  • prenosná (0,35 kg)

K infra lampe doporučujeme zakúpiť náhradnú žiarovku za 249 Sk .

Na infra lampu poskytujeme záruku v dĺžke 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o telo
Hmotnosť: 0.573 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: