Filtrační kanvica SLIM 3,6 l

 
Biela filtračná kanvica BWT Slim s veľkým objemom a elektronickým indikátorom výmeny filtru.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€16,30
   
Kód tovaru 9022001901149
Kategória Filtračné kanvice
 
Biela filtračná kanvica BWT Slim s veľkým objemom a elektronickým indikátorom výmeny filtru upúta svojim jednoduchým a priamočiarym designom a najväčším objemom vo svojej triede. Vďaka zvýšenému objemu je filtračná kanvica vhodná pre väčšie domácnosti, kaviarne, kancelárie apod. Na veku je elektronický indikátor výmeny filtru, ktorý vám pripomenie čas pre výmenu filtračnej vložky. Okrem toho je filtračná kanvica vybavená automatickým plniacim viečkom. Ergonomická rukoväť zaisťuje ľahkú a bezpečnú manipuláciu.
 
Jemne mineralizovaná voda horčíkom je chutnejšia, a zdravšia! Unikátna patentovaná technológia filtru BWT s horčíkovým mineralizérom zlepšuje chuť prefiltrovanej vody. Dodá vode cenný minerál horčík, ktorý má tiež blahodarný vplyv na váš organizmus. Je vhodná nielen pre každodenné pitie, ale i pre prípravu všetkých studených i teplých nápojov a jedál. Skvelú chuť ocenia najmä milovníci výbornej kávy i čaju.
 
Filtráciou z vody odstránime škodlivé látky, ako napr. tažké kovy (kadmium, olovo, zinok a meď, ak sú vo vode prítomné) a ďalšie nežiaduce substancie, ako je vodný kameň, chlór a jeho škodlivé organické zlúčeniny, ktoré zhoršujú chuť vody.
Technické parametre a špecifikácie:
  • balenie obsahuje 1 ks filtru
  • možné umývať v umývačke (okrem viečka s indikátorom)
  • vojde sa do dverí všetkých bežných chladničiek(EasyFit)
  • ľahké plnenie vodou, vďaka automatickému plniacemu viečku(EasyFill)
  • vyrobené: kanvica v Nemecku, filter v Rakúsku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: